Genel

STAR | Starmat Havalı Yatak

Starmatt, sürekli yatmak zorunda olan hastaların ve bası/dekübit yarası riski yüksek olan kişilerin kullanımı için geliştirilmiş dünyanın en güvenli, en konforlu, en dayanıklı havalı yatağıdır.4 bölümden oluşmaktadır ve standart ölçüde bir karyolaya uyum sağlayabilecek ölçülerde üretilmiştir. Her bir bölme 85cm (18 hücre)  x 48cm (10 hücre) ölçüsündedir. Her bölüm, kullanıcının vücut şekline ve ölçülerine uyum sağlayacak şekilde ayrı ayrı ayarlanabilir. İsteğe göre her bölme ayrı ayrı da satın alınabilir.4″ (yaklaşık10 cm) hücre yüksekliği sayesinde kullanıcının ağırlığı yatak tarafından mükemmel şekilde absorbe edilir ve bu sayede hem yumuşaklığı ile konfor sunar, hem de zeminden yeteri kadar yukarıda konumlandırma sayesinde basıyı önler. Kullanıcıyı rahatsız edecek, gürültü çıkaran herhangi bir aksama sahip değildir. Belirlenmiş bir ağırlık limiti bulunmamaktadır. Yine de ağırlık arttıkça hücre sayısı çok olan yataklar tercih edilmelidir. Obez kullanıcılar için 60″ genişliğinde BARIATRIC yatak ölçüleri kullanılmalıdır. Latex free neoprene rubber malzemeden imal edilmiştir.

Genel Özellikler :

-Üretiminde kullanılan eşsiz malzeme ve teknolojik yapısı sayesinde emsallerine kıyasla patlama riski çok çok çok azdır. Başka markalar özellikle sibop çevresinden ve hücrelerin alt köşelerinden kolayca ve kısa sürede hava kaçırırken STAR yıllarca kullanılabilecek sağlamlıkta bir üretim kalitesi sunar.
– Sadece elinize alıp dokunduğunuzda dahi bu kalitesini hissedersiniz
– Doğru hava ayarını yapmak şartı ile vücuda binen basıyı neredeyse tümüyle ortadan kaldıran bir teknolojiye sahiptir.
– Mutlak güvenlik ve mutlak konfor STAR’ın en önemli vaadidir.
– Hava geçirgen yıkanabilir özel kılıfa sahiptir. Bu sayede kalça bölgesindeki terlemeyi minimuma indirir.
– Şüphesiz ki bası yarasının oluşmaması temel isteğimizdir ve STAR bu konuda eşsiz bir partnerdir.
– Belirlenmiş bir ağırlık limiti bulunmamaktadır. Yine de ağırlık arttıkça hücre sayısı çok olan minderler tercih edilmeli ve eğer obez kullanıcı söz konusu ise bunun için özel BARIATRIC yatak modelleri kullanılmalıdır.

Ölçü Seçenekleri: 

  • Toplam 4 ayrı bölme ve her bir bölme 85cm (18 hücre)  x 48cm (10 hücre) x 4″ (yaklaşık10 cm) hücre yüksekliği sahiptir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.