Genel

OTTOBOCK | VENTUS Aktif Tekerlekli Sandalye

Kompakt, hafif tasarım biri için önemli olsa da, tasarım veya renk diğerinden önceliklidir. Diğerleri konfor ve kullanım üzerinde odaklanır. Ancak hepsinde ortak olan bir şey var: Günlük yaşamda mümkün olan en büyük hareketlilik ve bağımsızlık arzusu. Özerk ve kendi çıkarlarınızı takip etmekte özgür – her zaman ve her yerde. Ventus ile tüm bu istekleri yerine getiren tekerlekli sandalye geliştirdik. Özel yapım bir çerçeve ve uygulamada çok yönlü olmasını sağlayan kapsamlı seçenek seçenekleri ile aktif kullanım için tamamen yapılandırılabilir sert çerçeve tekerlekli sandalye olarak, günlük hayatınızda çok yönlü ve güvenilir bir arkadaştır.

Genel Özellikler:

*Kişiye özel üretilir:

Ürün Menşei ALMANYA

Ventus geri adapte edilebilir

Tekerlekli sandalyede konumlandırma

Herkesin destek ve oturma rahatlığı için bireysel gereksinimleri vardır. Uyarlanabilir arka döşeme ve açı ayarı, optimum konumlandırma için size çeşitli olanaklar sunar.

Ventus şasi ayarları

Sürüş özelliklerinde ince ayar

Tekerlekli sandalye ayarlarına gelince dönüş yarıçapı, devrilme noktası ve koltuk açısı dilek listenizin başında mı? Ventus, tam olarak ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için hızlı ve pratik bir ayar sistemine sahiptir.

Ventus muayenesi

Güvenilirlik ölçülebilir

Kalite iddiamız olağan test standartlarının ötesine geçiyor. Bu yüzden Ventus en zorlu test koşullarıyla yüzleşmek zorunda kaldı ve bir kazanan oldu.

Ventus özel imalat

Talep üzerine daha fazla bireysellik

Daha fazla bireysellik istiyorsanız, Ventus’unuzu tamamen isteklerinize göre uyarlama konusunda sayısız imkan sunan özel imalatlar sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.