Genel

WOLLEX | WG-P162 SAFARİ Akülü Tekerlekli Sandalye

Tek parça çelik şase ve üzeri koyu renkte oturma ve sırt şiltesi ısıya dayanıklı, kolay temizlenebilen anti bakteriyel özellikte siyah renkli vinleks kumaşla kaplı. Sırt kısmının açısı 85° ile 45° arası ayarlanabilir. Koltuk Kısmının arka bölümünde refakatçi itme kolu bulunmaktadır. Kol dayama yerleri 7,5 cm x 27 cm, Hasta transferini kolaylaştırmak amacıyla kolçaklar geriye doğru katlanabilir.

Genel Özellikler :

Beden: Standart beden 45 cm

Gövde Yapısı: Tek parça çelik şase ve üzeri koyu sarı renkte boyalı.

Oturma Bölümü: Oturma ve sırt şiltesi ısıya dayanıklı, kolay temizlenebilen anti bakteriyel özellikte siyah renkli vinleks kumaşla kaplı. Sırt kısmının açısı 85° ile 45°arası ayarlanabilir. Koltuk kısmının arka bölümde refakatçi itme kolu bulunmaktadır.

Kolçak: Kol dayama yerleri yüzeyi 7,5 cm x 27 cm dir. Hasta transferini kolaylaştırmak amacıyla kolçaklar geriye doğru katlanabilir.

Ayak Basma Yeri: Ayak paletleri sökülüp takılabilir, yükseklik ayarları yapılabilir ve üzerinde topuk destek bantları mevcuttur.

Ön Teker: 26 cm yüksekliğinde, 9 cm genişliğinde, 3.00-4 gri renkli havalı teker.

Arka Tekeri: 34 cm yüksekliğinde 3.00-8 gri renkli havalı teker. Işıklandırma Sistemi: ön ve arkada far ve sinyal sitemi bulunmaktadır.

Fren Sistemi: Elektronik motor freni ve manuel fren vardır. Elektronik motor freni sürüş kontrol kolunu bıraktığınız anda motorlar durur. Manuel frenler arka tekerlere bağlı ihtiyaç durumunda el yardımı ile kilitleyip açabilirsiniz.

Emniyet Kemeri: Güvenli sürüşü sağlayan metal tokalı, boyu ayarlanabilen emniyet kemeri bulunmaktadır.

Kumanda: Curtis Joystick ve ayrıca 70 Ah güç dağıtım sistemi vardır. Joystick üzerinde LCD kontrol ekranı, yönlendirme kolu, açma-kapama, korna, hız ayar, sinyal ve far kontrol butonları bulunmaktadır. Joystick modülünü sağ ve sola takılabilir, kol hizasına göre kullanıcı tarafından kolaylıkla uzatılabilir.

Şarj Aleti: Giriş 230V AC 50Hz 1.7A, Çıkış +24V DC 5A. Şarj durumunu ve şarjın bittiğini gösterir. Ledler; Yeşil = Açık, Kırmızı = Şarj oluyor, Yeşil = Şarj bitti.

Motor: 2 Adet 500W 24V Motor (Şanzıman üzerindeki kollar yardımı ile motorlar devre dışı bırakılabilir.)

Akü Tipi: 2 adet 12V 55Ah Deep Cycle Akü

Aksesuarlar: 1 adet geri görüş aynası ve avadanlık takımı.

Teknik Özellikler :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.