Genel

WOLLEX | WG-P150 Akülü Tekerlekli Sandalye

Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygun olan Wollex WG-P150 Akülü Tekerlekli Sandalye çelik gövdeye sahip sağlam akülü sandalye modellerindendir. Katlanabilir özelliği ve sırt kırma özelliği sayesinde bagajlarda taşımayı ve depolamayı kolaylaştıran Wollex WG P150 akülü sandalye ön ve arka teker boyutlarından dolayı sürüş kontrol ve kasis atlama yüksekliği yüksek olan bir akülü tekerlekli sandalyedir. Hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının araba ve yatak gibi alanlara yan transferinin mümkün kılan bu akülü sandalye aynı zamanda kullanıcıya göre yükseklik ayarı yapılabilen ve çıkabilen ayaklıklara sahiptir. Bu iki özelliği ile hem kullanıcını konforunu arttırırken hem de depolama ve asansör gibi alanlarda rahatlık sağlar. Wollex WG-P150 akülü sandalye üzerinde geriye düşmeyi önleyici anti-tipper tekerlerde bulunmaktadır. Emniyet kemerine ek olarak elektromanyetik fren sistemine sahip olan bu akülü sandalyenin şarj süresi 8 saat olup 20 km erim mesafesine sahiptir. Joystick üzerinde bulunan usb girişi sayesinde akıllı cihazları şarj etme imkanı da sunan Wollex WG-P150 akülü sandalyenin oturma yeri ve şiltesi kolaylıkla temizlenebilir, leke tutmaz ve hava alabilen kumaştan imal edilmiştir. Wollex WG-P150 akülü sandalyenin her iki el için kullanıma uygun olan joystick’i aynı zamanda kullanıcıya kolaylık sağlaması açısından kol hizasına göre kolaylıkla uzatılabilmektedir.

Genel Özellikler :

Beden: Standart beden 46 CM

Gövde Yapısı: Çelik- Alüminyum gövde.

Demonte Özelliği: Bataryaları sökülerek kolaylıkla katlanabilir. Kolçakları açılabilir ve geriye tam katlanabilir ve ayak pedalları çıkartılabilir. Transfer için sırt dayama kısmı geriye doğru katlanabilir.

Oturma Minderi / Sırtlık / Oturma yeri / Baldırlık /Topukluk: Oturma yeri ve sırt şiltesi kolay temizlenebilir leke tutmaz, hava alabilen kumaştan imal edilmiştir. Oturma yerinde 5 cm kalınlığında minder vardır. Ayakların geri kaymasını önlemek için baldırlık ve topukluk mevcuttur.

Kolçak: Hasta transferini kolaylaştırmak amacıyla açılabilir ve geriye tam katlanabilir yükseklik ayarı yapılabilir poliüretan kolçaklar mevcuttur.

Ayak Basma Yerleri: Ayak paletleri sökülüp takılabilir ve kişiye göre yükseklik ayarları yapılabilir.

Akülü Tekerlekli Sandalye Ön Tekeri: 9 inç yumuşak gri silikon dolgu teker. Ön teker maşasında 2 kademe yükseklik ayarı yapılabilir.

Akülü Tekerlekli Sandalye Arka Tekeri: 14 inç yumuşak gri silikon dolgu teker

Bagaj / Cep: Kullanıcının eşyalarını ve şarj aletini koyabileceği sırt kısmında 1 adet cep bulunmalıdır.

Fren Sistemi: Elektronik motor freni vardır. Kumanda kontrol kolunu bıraktığınız anda motorlar durur.

Emniyet Kemeri: Kullananın emniyeti açısında sandalyede ayarlanabilir emniyet kemeri bulunmaktadır.

Kumanda: İngiliz PG VSI  Joystick modülü ile güç modülü tek parça, Joystick üzerinde yönlendirme kolu, sesli ikaz butonu, 5 kademe hız seviyesi ayar butonu ve LED’li göstergesi, Yeşil, Sarı ve Kırmızı LED’ler ile şarj durumu göstergesi, Joystick modülü sağ ve sola takılabilir, kol hizasına göre kullanıcı tarafından kolaylıkla ayarlanabilir.

Şarj Aleti: Giriş 230V AC 50Hz 1.7A, Çıkış +24V DC 5A.  Şarj durumunu ve şarjın bittiğini gösterir. Ledler; Yeşil = Açık, Kırmızı = Şarj oluyor, Yeşil = Şarj bitti.

Motor: 2 Adet 340W 24V DC Motor (Şanzıman üzerindeki kollar yardımı ile motorlar devre dışı bırakılabilir.)

Akü Tipi: 2 adet 12V 36Ah Deep Cycle Akü

Teknik Özellikler :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.