Genel

WOLLEX | W129 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex W129 Ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye modelidir. Engelli ve/veya tekerlekli sandalye kullanma zorunluluğu olan kişilerin rahat bir şekilde günlük hayatlarını idame ettirebilmeleri için tasarlanmıştır. Gövdesi çelikten üretilmiştir. Kol koyma yerleri katlanabilir. İthal bir üründür.

Genel Özellikler :

Beden: Standart beden 46 cm

Gövde Yapısı: Çelik gövde. Kullanıcıyı motor mekanizma yardımı ile oturur pozisyondan ayakta dik duruş pozisyonu aldırabiliyor.

Oturma Minderi / Sırtlık / Oturma yeri / Baldırlık / Topukluk: Oturma yeri ve sırt şiltesi kolay temizlenebilir leke tutmaz, hava alabilen kumaştan imal edilmiştir. İstenildiğinde sökülüp yıkanabilir. Ayakların geri kaymasını önlemek için baldır desteği mevcuttur.

Kolçak: Hasta transferini kolaylaştırmak amacıyla geri doğru hareketli kolçaklar ve çıkabilir yan desteklerin yüzeyi yumuşak poliüretan malzemeden üretilmiştir.

Ayak Basma Yerleri: Dik duruş pozisyonuna göre uygun ergonomik pozisyon alan hareketli ayaklar.

Ön Teker: 8 inç yumuşak gri silikon dolgu teker. Ön teker 2 kademe yükseklik ayarı yapılabilir.

Arka Teker: 12 inç yumuşak gri silikon dolgu teker.

Bagaj / Cep: Kullanıcının eşyalarını ve şarj aletini koyabileceği sırt kısmında 1 adet cep bulunmalıdır.
Fren Sistemi: Elektronik motor freni vardır. Kumanda kontrol kolunu bıraktığınız anda motorlar durur.

Emniyet Kemeri: Kullanıcının emniyeti açısında sandalyede ayarlanabilir göğüs kemeri, kasık kemeri ve diz destek emniyet kemerleri bulunmaktadır.

Kumanda: PG Joystick modülü ve VR2 güç modülü vardır. Joystick üzerinde yönlendirme kolu, sesli ikaz butonu, 5 kademe hız seviyesi ayar butonu ve ledli göstergesi, Yeşil, Sarı ve Kırmızı ledler ile şarj durumu göstergesi, Joystick modülü sağ ve sola takılabilir, kol hizasına göre kullanıcı tarafından kolaylıkla uzatılabilir.

Şarj Aleti: Giriş 230V AC 50Hz 1.7A, Çıkış +24V DC 5A.  Şarj durumunu ve şarjın bittiğini gösterir. Ledler; Yeşil = Açık, Kırmızı = Şarj oluyor, Yeşil = Şarj bitti.

Motor: 2 Adet 200W 24V DC Motor (Şanzıman üzerindeki kollar yardımı ile motorlar devre dışı bırakılabilir.)

Akü Tipi: 2 adet 12V 40Ah Akü

Teknik Özellikler :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.