Genel

OTTOBOCK | C1000 SF Akülü Tekerlekli Sandalye

Özel bir şeye değer veren ve sadece dış mekan kullanımı için tekerlekli sandalyesinden daha fazla performans bekleyenler, C1000 DS ile paralarının ökarşılığını alacak. Ağırlık merkezi kayması sayesinde tüm gücünü sokağa aktarır. Yine de C1000 DS’nin iç mekan performansı da olağanüstü: Küçük dönüş yarıçapı onu son derece çevik yapıyor. Tam süspansiyonlu şasi ve hıza uyum sağlayan doğrudan direksiyon optimum sürüş konforu sağlar. Hareketlilik sürüş keyfi haline dönüşüyor.

Teknik Özellikler:

C1000 SF - Kombi fonksiyonunun gösterimi

Stand-up işlevi

Neredeyse her oturma veya yarı yaslanmış pozisyondan tüm vücudun önemli uzantısına geçişler rahat ve hızlı bir şekilde sağlanır.

Dururken C1000 SF ile seyahat

Ayakta seyahat ederken

Ayakta kalmanın yararları çeşitlidir; mobilite ile birlikte yeni müşteriler açıldı. Engebeli arazi aynı zamanda büyük destek silindirleri olmadan güvenle gezilebilir.

C1000 SF biyomekanik sırt

Biyomekanik sırt

Uyarlanabilir, biyomekanik sırtlık, kayma hareketlerini azaltırken, pedler ve kayışlar olması gerektiği yerde kalır. Doğal olarak, bireysel dolgu ve sırt sistemleri de kullanılabilir.

C1000 SF elektrikli ayağı

Elektrikli ayak bileği

Düzgün bir transfer için: elektriksel olarak açılı ve uzunluk ayarlı ayak dayama yerleri değerli bir eklentidir ve kombi fonksiyonunun bir parçasıdır.

Elektrikli olarak ayarlanabilen ayak desteği rahat bir dinlenme pozisyonunu destekler, basıncının yeniden dağıtılmasını sağlar ve dolaşım üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

C1000 SF koltuk yatırma

Elektrikli koltuk yatırma 15 °

Elektrikli koltuk 15 ° ‘ye kadar eğilebilir ve ağırlık merkezi kayması rahat ve fizyolojik olarak doğru bir oturma pozisyonu sağlar.

C1000 SF tam süspansiyon

Tam süspansiyon

Ağırlığına bağlı tam süspansiyonuyla C1000 SF günlük dış mekan gezileri için konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

C1000 SF çift servo direksiyon

Çift servo direksiyon

Yenilikçi çift servo (DS) direksiyon doğrudan tepki veriyor ve sandalyeyi en küçük alana çeviriyor. Bu, C1000 SF’yi yüksek manevra kabiliyetine sahip kılar ve iç ve dış mekanlarda konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

C1000 SF enAble50 kontrol ünitesi

enAble50 kontrol ünitesi – kontrol altındaki her şey

Otururken ve ayakta dururken doğru konumlandırma, giriş yöntemini seçmek için çok önemlidir. Gerekirse, C1000 SF alternatif girişlerle de genişletilebilir. Sürüş, koltuk ayarlamaları ve çevre kontrolleri – hepsi bir kontrol sistemi ile.

C1000 SF pedleri

Güvenlik ve stabilite için pedler

Esnek, çok parçalı ped sistemlerimiz gerektiğinde destek sunar. Göğüs kayışı ile birlikte kullanılan yanal destekler kaymayı önler ve güvende hissetmenizi sağlar.

dolaşım üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.