Genel

HARTMANN | MoliCare® Premium Mobile (8 Damla)

MoliCare® Premium Mobile 8 damla emiciliğe sahip, şiddetli idrar kaçırma sorunu yaşayan kullanıcıların en yüksek taleplerini karşılayan emici külot bez. MoliCare® Premium Mobile külotları rahatlık ve görünüm açısından günlük iç çamaşırı gibidir. Anatomik yapısı, yumuşak mazlzemesi ve likralı özelliği ile konforlu bir kullanım sağlar.

  • Kıvrık lif katmanı yüksek antibakteriyal bir etki ve sağlıklı cildin devamlılığı için pH 5.5 nötr etkisini sağlar.
  • MoliCare® Premium Mobile külotları dermatolojik olarak test edilmiştir. Emici çekirdekler kokuyu nötrleştirir ve sıvıyı hızlı bir şekilde emerek kuruluk hissi sağlar.
  • Yüksek kaliteli materyal ve iki parçalı koruma sistemi sayesinde maksimum sızıntı kontrolü sağlanır. Yırtılarak açılabilen yan dikişler, ürünün rahat bir şekilde çıkarılmasını sağlar.

Uygulanma Şekli:

MoliCare® Premium Mobile kolayca giyilip çıkarılabilir.  Kullanım kolaylığı, aktif hastaların normal yaşamlarına devam etmelerini sağlarken, tuvalet eğitiminde de iyi bir seçenektir. Tüm idrar ve fekal inkontinans seviyeleri için idealdir ve mobil ve yatağa bağlı kullanıcılar ve demansı olan kişiler için uygundur.

Teknik Özellikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.