Genel

AKCES – MED | Ulises Evo Engelli Puseti

Tam dik konumlandırma sağlayan Smart Statik Dik Pozisyonlandırma Cihazı, son derece hafif olmasına rağmen dayanıklı ve sağlam bir üründür. Statik dik pozisyonlandırmada sağlam yapısı ile terapi sırasında refakatçi için de büyük kolaylık sağlar. Çocuklar ve yetişkinler için 8 farklı beden seçeneği bulunan ürünümüz; hareket kabiliyetini kısıtlayan veya zorlaştıran sakatlık, engellilik ve yaşlılık durumlarında hareket kabiliyetinin geliştirilmesinde önemli rol oynar.

Genel Özellikler :

  • Üst vücut kontrolü kısıtlı olan kullanıcılar için ideal bir model olan Ulises Evo Engelli bebek puseti, ayarlanabilir koltuk genişlik ve derinliği, baş desteği ve 5 noktalı emniyet kemeri ile kullanıcının en rahat edeceği şekilde pozisyon alabilmesini sağlamaktadır.
  • Sırt kısmının gerginliğinin ayarlanabilir özellikte olmasının yanı sıra ayaklık uzunluğu da ayarlanabilen Ulises Evo Engelli Çocuk Puseti, ayarlanabilir sırt ve ayaklık açısı ile sırtlık yüksekliğine de sahip olmasıyla her kullanıcıya uyum sağlayıp yüksek konfor sağlayabilen bir modeldir.
  • Anti-bakteriyel döşeme sistemine sahip olan Ulises Evo Engelli Çocuk Puseti, uzun süreli kullanımlarda oluşabilecek bakteri oluşumunun önüne geçer ve oldukça kolay temizlenebilir, hava alabilen gözenekli yapıya sahiptir.
  • Tilt özelliğine de sahip olan Ulises Evo Engelli Puseti, bu özelliği sayesinde uzun süreli kullanımlardan kaynaklanan, kullanıcının kalça bölgesinde biriken baskı ve ağırlığı vücuda yayarak bası yarası oluşumlarına engel olur ve sindirim ile kan dolaşım sisteminin sağlıkla çalışmasına yardımcı olur.
  • Rahatlıkla katlanabilir yapısı sayesinde taşıması ve depolaması oldukça kolay bir model olan Ulises Evo Engelli Çocuk Puseti; yüksek ürün kalitesi, konfor seviyesi ve pratikliği ile son derece dikkat çeken bir model olarak öne çıkmaktadır.

Teknik Özellikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.