Genel

AKCES – MED | Smart™ Statik Dik Pozisyonlandırma Cihazı

Tam dik konumlandırma sağlayan Smart Statik Dik Pozisyonlandırma Cihazı, son derece hafif olmasına rağmen dayanıklı ve sağlam bir üründür. Statik dik pozisyonlandırmada sağlam yapısı ile terapi sırasında refakatçi için de büyük kolaylık sağlar. Çocuklar ve yetişkinler için 8 farklı beden seçeneği bulunan ürünümüz; hareket kabiliyetini kısıtlayan veya zorlaştıran sakatlık, engellilik ve yaşlılık durumlarında hareket kabiliyetinin geliştirilmesinde önemli rol oynar.

Genel Özellikler :

  • SMART™ Dik Pozisyonlandırma Cihazı, son derece hafif ancak buna rağmen oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan statik dik pozisyonlandırma cihazı modelidir.
  • Kullanımındaki kolaylık sayesinde terapi sırasında refakatçi için oldukça yüksek konfor sunan SMART™ Dik Pozisyonlandırma Cihazı, hem çocuklar hem de yetişkinler için olmak üzere 8 farklı beden seçeneğine sahiptir.
  • Sakatlık, hastalık veya engellilik gibi hareket kabiliyetini kısıtlayan durumlarda kullanıcının hareket kabiliyetini geliştirebilmesi açısından son derece olumlu bir etkisi olan ve kullanımı oldukça kolay olan SMART™ Dik Pozisyonlandırma Cihazı, aynı zamanda kullanımı oldukça güvenli bir modeldir.
  • UPRIGHT PRO adı verilen yenilikçi bir sistem kullanan model, böylece göğüs bölgesinde kullandığı kemer ile kullanıcıyı sabitleyerek, kendisi için en ideal duruş pozisyonunu sağlayabilmektedir.
  • 360 derece hareketli olan tekerleklere sahip olan SMART™ Ayakta Durma Sehpası, sahip olduğu fren sistemi ile kullanımı son derece güvenli bir model olmasının yanı sıra ev içerisinde dolaşıma da imkan tanımaktadır.
  • Katlanabilir özellikte olan portatif ve geniş sehpası ile üzerinde çalışmaya veya yemek yemeye olanak tanıyan SMART™ Dik Pozisyonlandırma Cihazı, 3 farklı kademede ayarlanabilir ve ergonomik yapıda olan diz destekleri ile konforunu arttırmaktadır.
  • Ayarlanabilir olan ayak plakası ergonomik yapıda olan model, ayaklığının sahip olduğu çapraz kemer sistemi ile ayakları ve topukların hem güvenliğini hem de rahatlığını sağlamaktadır.
  • 8 farklı beden ve 4 farklı renk seçeneği ile hem çocuklar hem yetişkinler için kullanılabilir olan SMART™ Dik Pozisyonlandırma Cihazı; Avrupa stand

Teknik Özellikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.